Чоловік з діагнозом раку товстої кишки 3 стадії, вилікував себе сам! Ось, що він таке неймовірне зробив …

Опубліковано: Березень 10, 2018


Свідоцтво Кріса Уорка було одним з найсильніших історій сьогодні, і він є прикладом для всіх, хто думає, що рак можна вилікувати.

Молодий чоловік не приймав хіміотерапію, і вірити цьому чи ні, він все ще живий. Чи повинні ми сказати, що йому був поставлений діагноз раку товстої кишки третього стадії?
Лише невелика кількість людей вирішило спробувати альтернативне лікування, а ракових хворих лікують хіміотерапією, променевою терапією і хірургічним втручанням.

Лікарі запевняють своїх пацієнтів, що хіміотерапія і радіація є єдиними способами зупинити хворобу, але вони ніколи не дають обіцянок.
Пухлини Уарка були видалені, але рак поширився на його лімфатичні вузли … І він вирішив змінити свій раціон харчування! Результати всіх вразили!

«Хірургія не лікує рак, особливо на 3 стадії. Якби це сталося, це все, що вони зробили б. І не було б необхідності в хіміотерапії і радіації.

Медична промисловість знає, що операція не лікує рак протягом як мінімум 100 років. Рак – це системне захворювання обміну речовин, що є результатом дефіциту поживних речовин, перевантаження токсинами і придушення імунної системи.

Якщо організму не дають необхідних поживних речовин, які йому необхідно відновити і заповнити, рак обов’язково повернеться після операції.
Дієта, багата фруктами і овочами, соками та зеленню – найефективніший спосіб підвищити здатність організму до самолікування. Всі оброблені харчові продукти повинні бути ісключни.
Інші продукти тваринного походження повинні бути строго обмежені або усунуті протягом часу, поки рак не зникне. І це нормально, якщо деякі люди мені не вірять. Я знаю багато вижили, які зцілили рак змінивши харчування, але їм теж не повірять, – пояснив Уорк.

Рак – це дуже прибутковий бізнес. Ракова промисловість має мільярди доларів, і ніхто не піклується про те, щоб люди не помирали.

Згідно з дослідженням, опублікованим в серпні 2003 року, хіміотерапія була корисна тільки 2,1% всіх дорослих пацієнтів з діагнозом раку. Результати були засновані на рандомізованих клінічних випробуваннях, що включають ефект цитотоксичної хіміотерапії.

Дані були зібрані з реєстру раку в Австралії і даних епідеміології та кінцевих результатів епіднагляду в США за 1998 рік.
Результати показали, що лікувальна і ад’ювантна цитотоксическая хіміотерапія показала тільки 2,3% -ний успіх при 5-річної виживаності у дорослих австралійців і 2,1% у американців.

Альтернативні методи лікування часто включають харчову соду, канабіс, конопляну олію і т. Д. Навіть наука підтримує ці методи лікування. Зробіть дослідження самостійно, і допоможіть своєму організму бути здоровим.

Рослинна дієта запобігає 60% смертей від хронічних захворювань, що підтверджують дослідники.

Група дослідників з Університету Альберти, Канада, виявила нове лікування раку. Медична промисловість як і раніше ігнорує діхлорацетат, оскільки вона не приносить ніякого прибутку.

Подивіться відео і ви можливо, задумаєтеся наскільки їжа важлива для нашого здоров’я. Ми можемо зробити це вже зараз, щоб запобігти серйозні захворювання і радіти життю!

Джерело: fithacker

Залишити коментар

2 + four =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...