1486966506_crimea

Журналіст назвав найкращий момент для повернення Криму до України

Опубліковано: Лютий 13, 2017


Найкращий час для того, аби анексований Крим повернувся до України, настане тоді, коли в Росії основним дефіцитом стане стабільність та мир. Як передає replyua.net, таку думку у власному блозі для «Радіо Свобода» висловив журналіст Павло Казарін.

За його словами, часом доводиться чути про неможливість з теоретичної точки зору повернення півострову під контроль України у заявку з тим, що з року в рік буде збільшуватися розмір і без того великої глибини дрейфу Криму від материка. Проте, вважає Казарін, ті, хто має таку думку, не може осягнути того, що перше, що скаже український політик, який вже після звільнення приїде до Криму, це – «ми привеземо вам продукти харчування».

Журналіст наголосив, що сам лише факт анексії Криму не лише став основою для початку військових дій на Донбасі, що, у свою чергу, завдало значної шкоди українській економіці. Незаконна анексія півострова стала рушійною силою для згуртування території, яка є підконтрольною офіційному Києву. Тепер, переконаний Павло Казарін, Україна значною мірою є гомогенна, а від участі у виборчому процесі відсторонені люди, які живуть ностальгією за радянськими часами. А це, у свою чергу, позбавило Україну потреби проводити даремні дискусії на тему історії, мови і того, якого курсу інтеграції має дотримуватися центральна влада.

Джерело:replyua.net

Залишити коментар

Рекомендуємо