1486798362_ato

В АТО прокоментували пропозицію Невзорова щодо Донбасу

Опубліковано: Лютий 11, 2017


Воїни АТО зможуть без допомоги сторонніх дати раду кримінальним елементам, але для цього російська армія повинна залишити межі окупованих територій України. Як передає replyua.net, відповідну точку зону в інтерв’ю ЗМІ озвучив Шота Кеделашвілі, який є заступником командира «Грузинського національного легіону».

Він, зокрема, наголосив: «На мою думку, було б набагато краще, аби представники російської армії просто залишили межі України, а потім ми вже самі будемо з’ясовувати, хто є терористом, сепаратистом чи бандитом. Наші бійці встановлять нагляд за українською територією так само, як це робиться у решті областей. Таким чином, ніяка допомога росіян нам не потрібна», – заявив військовослужбовець.

Зазначимо, що кілька днів тому російський публіцист Олександр Невзоров заявив в ефірі «Ехо Москви», що для РФ найбільш оптимальний спосіб припинити почату нею ж війну на Донбасі може стати об’єднання з представниками сил АТО, аби потім спільними зусиллями почати зачистку регіону від терористів.

Опісля цього, додав Невзоров, Росії потрібно належним чином здійснити процедуру передачі окупованих територій українській владі та урочисто залишити Донбас. При цьому публіцист висловив переконання, що вдячне населення подарує російським військовим букети квітів.

Джерело:replyua.net

Залишити коментар

Рекомендуємо