1487167089_ato

У ОРДЛО кажуть, що до ЗСУ прибуло підкріплення з ісламських держав

Опубліковано: Лютий 15, 2017


Підконтрольні проросійським сепаратистам засобі масової інформації поширюють чутки про те, що в населений пункт Щастя у вигляді підкріплення до Збройних сил України прибули найманці з Польщі, а по всій території Донецької області українська армія підкріплена найманцями із ісламських держав. Про це розповів представник самопроголошеної «народної міліції ЛНР» Марочко Андрій, інформує replyua.net.

За його словами, до щастя прибуло 30 польських найманців воювати на стороні Києва. «Особовий склад найманців добре підготований, має іноземну зброю та однотипну екіпіровку. Вони дуже небезпечні», – заявив Марочко. В той самий час заступник керівника оперативного командування «ДНР» Едуард Басурін заявив, що Збройні сили України на Донецькому напрямку отримали підкріплення за рахунок найманців із ісламських держав.

У соціальних мережах не утрималися від того, щоб не потролити бойовиків. Загалом користувачі мереж запевняють, що «крім вищевказаних військових на підкріплення до України прибули спецназівці з Англії, танкові війська з Америки, китайські снайпери та космічних загін з Альфа-Центаври». Як відомо, російсько-окупаційні війська на Донбасі знаходяться у стані повної бойової готовності.

Джерело:replyua.net

Залишити коментар

Рекомендуємо