1487086130_timo

Тимошенко різко відреагувала на образу Гройсмана

Опубліковано: Лютий 14, 2017


Народний депутат України, керівник фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко прокоментувала звинувачення на свою адресу з боку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Про це повідомляє прес-центр партії з посиланням на слова Тимошенко, передає replyua.net.

«Подібні образи – це прояв слабкості та нездатності вчиняти гідні справи. Діяти морально, чесно та духовно», – заявила вона. «Дякую вам, пане прем’єр-міністр за «валентинку» напередодні свята», – заголосила депутат.

В той самий час Тимошенко відзначила, що діюча влада продовжує проводити проти неї дискредитаційну пропаганду.

Крім того, вона виразила глибоке враження щодо слів Володимира Гройсмана про те, що «економіка України зростає, а українцям з кожним днем жити стає все легше та легше» в той самий час, коли люди купують комунальні послуги у розстрочку.

«Мене дивує не те, що пан Гройсман намагається ображати, мене дивує той факт, що він вважає, що веде дієву політику, і що українцям сьогодні живеться набагато краще, ніж роками раніше… Це неадекватна позиція», – наголосила Тимошенко.

Також вона висловила сподівання, що її фракція зможе досягти того, що проект закону про відставку Гройсмана буде зареєстровано в раді і він врешті-решт піде з посади глави уряду.

Источник: www.amn.com.ua

Залишити коментар

Рекомендуємо