ЩОЙНО СТАЛО ВІДОМО! Саакашвілі, Садовий і Тимошенко готують сенсаційну заяву!? Це змінить хід історії України!

Опубліковано: Вересень 12, 2017


Журналіст Станіслав Речинський зробив прогноз щодо подальшого розвитку подій, пов’язаного з скандальним поверненням в Україну Михайла Саакашвілі.

Він зазначив у своєму Facebook, що завтра Саакашвілі і компанія, за заявою Садового повинні прибути до Києва, передає hvylya.net.

«Завтра має бути зроблено якесь спільну заяву об’єднаної опозиції. Після цього, мабуть – безстроковий мітинг перед ВР з вимогою перевиборів парламенту та Президента. Можливо, Порошенко знав про цей сценарій, тому і зважився на тупе позбавлення громадянства », – пише Речинський.

На його думку, до протестів можуть приєднається і «праві» політсили.

«Ймовірно, в кращих традиціях останніх днів Януковича навпроти збереться антімітінг прихильників Порошенко. А може обидва мітинги не дозволять. Не має значення. Бензин уже буде розлитий, і досить буде сірники. Тобто крові. Навіть в невеликій кількості. Далі – зрозуміло. Бійня. Причому, думаю, що стрічок буде вже більше ніж два види. А може буде все простіше. Силовики не перешкоджатимуть мітингувальників і парламент розженуть. А може і Банкову », – написав Речинський.

Він припускає, що для таких дій опозиціонерами отримано хоча б мовчазне, але схвалення у США.

«Можливо, в ході візиту в США Порошенко сподівається переграти ситуацію. Але якщо цей візит буде настільки ж «результативним», як і попередній – то варто подавати у відставку. Хоча сам факт того, що візит запланований (і можливо відбудеться), говорить, що шанси у Порошенка ще є. Хоча б на те, щоб залишитися в історії останнім Президентом України з нинішніми повноваженнями. Але позачергових виборів це швидше за все не скасує », – вважає Речинський.

Джерело:bombanews.pro

Залишити коментар

19 − twelve =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...