НОВІ ЗНУЩАННЯ З УКРАЇНЦІВ! НОВІ ПРАВИЛА ЗАХОРОНЕННЯ: ЩО ПРО ЦЕ ВАРТО ЗНАТИ?

Опубліковано: Березень 13, 2018


Із 15 березня в Україні змінюються правила поховання: «правки Лозового» до Кримінального кодексу передбачають, що без довідки з суду поховання буде неможливим Коментує та пояснює, кому вигідні зміни та чому вони можуть призвести до справжнього колапсу, Андрій Павловський — експерт з питань соціальної політики, народний депутат України шостого та сьомого скликань: Людину, яка навіть померла вдома, без дозволу з суду та без експертизи не можна буде поховати. Уявіть, що станеться.

Повідомляє comment.net.ua

В Україні за статистикою помирає 1600-1800 людей на день. І всі дозволи на захоронення повинні давати суди.

По-перше, це призведе до певного колапсу і перевантаження суддів. З іншого боку, це ще й навантаження на морги. Суддя згідно нових поправок має 72 години, щоб прийняти рішення: давати дозвіл чи ні, проводити експертизу чи ні. Як зміниться процедура? Раніше було так: якщо людна помирала вдома, від старості, довго хворіла та до неї приходили лікарі, приходив лікуючий лікар із відповідного медичного закладу, оглядав, давав довідку про смерть.

Приходив дільничний чи оперативна група, оглядали правоохоронці. Якщо немає зовнішніх ознак насильницької смерті – давали відповідну довідку, вносили в реєстр. Теоретично на другий день могли поховати людину. Відповідно до змін суддя тільки 72 години буде приймати рішення.
При чому, суддя обмежений трьома днями, а термін проведення експертизи ніяк не обмежений. Експертизу можуть робити й день, і два, й місяць. А весь час людина не буде похована. Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі.

Залишити коментар

twenty − 11 =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...