tuka-756x425

Чому півмільйона українців можуть опинитися без роботи?

Опубліковано: Лютий 15, 2017


Блокада окупованих територій Донбасу може призвести до дефіциту електроенергії і зупинки підприємств, через що сотні тисяч людей можуть залишитися без роботи. Про це написав у своєму блозі на сайті “Новий час” заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука, повідомляє Корупція.Інфо

За його словами, якщо настане дефіцит електроенергії, то це відобразиться не тільки на побутових споживачів, але і на підприємствах, що призведе до скорочення робочих днів і робочих годин.

“Якщо взяти Луганську область – це енергетичний острів. Вся область живиться від однієї єдиної Счастинской ТЕС. Авдіївський коксохімічний завод постачає коксом два меткомбінату: один в Маріуполі, інший в Запоріжжі. Якщо вони зупиняться, то з урахуванням суміжних сфер – близько 300-500 тисяч наших громадян залишаться без засобів до існування”, – написав Георгій Тука.

Нагадаємо, блокада триває вже більше двох тижнів. За фактом блокування залізничних шляхів у Луганській області прокуратура відкрила кримінальне провадження, а депутати Верховної Ради вимагають негайно скликати РНБО.

Джерело:korupciya.com

 

Залишити коментар

Рекомендуємо