RU1L3659-750x425

Аж волосся дибки стає: нардеп Ільюк своєю скандальною заявою приголомшив усіх українців

Опубліковано: Лютий 16, 2017


 

Народний депутат Артем Ільюк не виключає можливості висунення своєї кандидатури на посаду мера Миколаєва, передає Корупція.ІнфоНардеп розкритикував діяльність нинішнього мера Олександра Сенкевича. Більш того, за словами Ільюка, мер зараз займається шкідництвом.

“Ця людина ніколи не буде мером всього Миколаєва. Він розділив його на добро і зло, а це не принесе користі моєму місту.”, – вважає нардеп.На пряме запитання ведучого, чи буде нардеп балотуватися в мери, якщо вже завтра оголосять вибори, Ільюк відповів:

“Це не просте для мене питання. Дуже відповідальний крок. Я зараз уявляю, як єдиний опозиційний депутат, жителів Інгульського та Корабельного районів.

Але якщо так буде продовжуватися далі, то я не виключаю можливості, що я візьму відповідальність за все місто Миколаїв.”, – сказав народний депутат.

Нагадаємо, що це не перший випадок відкритої критики мера з боку народного депутата. Раніше, на початку 2017 року, Артем Ільюк у своєму блозі закликав міську владу почати процедуру імпічменту Сенкевичу.

Джерело:korupciya.com

Залишити коментар

Рекомендуємо