14154418_24104124__

Відставка радника Трампа з нацбезпеки – хороша новина для України, – Андрій Піонтковський

Опубліковано: Лютий 15, 2017


Тепер президенту США Трампу буде складно здійснювати кроки в напрямку перезавантаження відносин з Москвою.

Радник президента США з питань національної безпеки Майкл Флінн, який оголосив про свою відставку, швидше за все, контактував з російським послом Сергієм Кисляком не з власної ініціативи, а на прохання нинішнього глави держави Дональда Трампа. Таку думку в коментарі виданню “ГОРДОН” висловив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, пишуть Патріоти України.

“Це дуже серйозна подія. Причому так званий фліннгейт тільки почався. Питання номер один – з чиєї подачі і на якій підставі Флінн 29 грудня обговорював з російським послом санкції проти дипломатів з РФ? Навряд чи він робив це за власною ініціативою, а не на прохання Трампа. Також потрібно звернути увагу, що Флінн брехав віце-президенту США Майку Пенсу. Адже він заявив Пенсу, що не спілкувався з російським послом. Віце-президент публічно повторив слова Флінна, чим поставив себе в незручне становище. Це означає, що Пенс не був поінформований, тобто Трамп доручив Флінну обговорювати ці питання з російською стороною, причому не ставлячи до відома Пенса”, – зазначив Піонтковський.

На його думку, тепер Трампу буде складно здійснювати кроки в напрямку перезавантаження відносин з Москвою.

“Цікаво, що днями Трамп заявив, ніби про доповідь по ситуації з Флінном нічого невідомо. А зараз виявляється, що ця доповідь була представлена майже місяць тому. Тому до президента США виникають питання. Звичайно, демократи не злізуть з Трампа і будуть вести справу до імпічменту. Та й чисто політично їм це вигідно. Вони вже думають про вибори в Конгрес в наступному році. Думаю, для України відставка радника Трампа з нацбезпеки – хороша новина. Це означає, що Трамп не дозволить зараз собі зробити ні кроку в сторону так званого перезавантаження відносин з Росією. У ситуації, що склалася, для нього це буде політичним самогубством”, – підкреслив Піонтковський.

У грудні 2017 року видання The Wall Street Journal повідомило, що розвідслужби розслідували зв’язок Флінна з представниками російської влади. Зокрема, розслідуються телефонні дзвінки Флінна послу Росії в США Сергію Кисляку, зроблені в кінці грудня 2016 року. Відомо, що в день введення додаткових санкцій відносно Кремля 29 грудня зафіксували п’ять телефонних розмов радника і Кисляка.

Предметом дізнання також є більш ранні контакти радника глави Білого дому з російськими офіційними особами.

10 лютого видання The Washington Post з посиланням на власні джерела повідомило, що Флінн обговорював зняття санкцій з РФ з російським послом Кисляком за місяць до інавгурації Трампа.

Джерело:patrioty.org.ua

Залишити коментар

Рекомендуємо