1487140222_canada

В парламенті Канади прийняли історичне рішення щодо України

Опубліковано: Лютий 15, 2017


Більша частина представників нижньої палати парламенту Канади проголосували за ратифікацію Угоди про зону вільної торгівлі з Україною. Як передає replyua.net, документ пройшов третю та остаточне читання. Це означає, що його передадуть на розгляд депутатів верхньої плати парламенту – Сенату, а ще пізніше його підпише генерал-губернатор, що є фінальним етапом для того, аби цей документ офіційно вступив у юридичну силу.

Варто зазначити, що хоча Сенат наділений повноваженнями на відхилення будь-якого проекту закону чи внесення в нього правок, через що процес ратифікації може бути запущений з самого початку, всі законодавчі акти, які були підтримані більшою частиною депутатів нижньої палати канадського парламенту, як правило, отримують підтримку серед сенаторів.

У липні минулого року очільник Мінекономровитку та торгівлі України Степан Кубів та на той час міністр торгівлі Канади, а нині очільниця МЗС цієї країни Христина Фріланж поставити підписи під Угодою про ЗВТ між обома країнами. Офіційно документ вступив в силу 11 липня 2016 року та буде чинним протягом семи років. Урочиста церемонія підписання відбулася в Адміністрації українського президента.

Джерело:replyua.net

Залишити коментар

Рекомендуємо