1487171595_usa

Радник Горбачова прокоментував гучну заяву Трампа щодо Криму

Опубліковано: Лютий 15, 2017


Заяву прес-секретаря президента США про те, що Дональд Трамп розраховує на повернення Криму Україні, слід розглядати як вказівку на те, що є певні правила поведінки в світі, які і ця адміністрація не планує ні порушувати, ні ігнорувати. Як передає replyua.net, такий коментар в інтерв’ю ЗМІ дав історик, радник екс-президента Радянського союзу Михайла Горбачова Віктор Мироненко.

«Цю заяву зробив не Трамп, а його прес-секретар. Тим самим він підкреслив, що, незважаючи на всю оригінальність суджень і поглядів на Америку, на місце Америки в світі, все-таки є якісь правила поведінки, які і ця адміністрація не має наміру ні порушувати, ні ігнорувати. Також вони сказали про те, що не вважають нормальним явищем, коли частина якоїсь країни приєднується до іншої країни. Вони позначили і зафіксували, що не збираються все змінювати в міжнародних відносинах. Є певні речі, які залишаються постійними і стабільними і які повинні дотримуватися всі, хто має намір в цих відносинах брати участь», – додав Мироненко.

На його переконання, в найближчі півтора-два місяці, до чергового травневого саміту НАТО, який відбудеться в Брюсселі і на який запрошено Трампа, доведеться перебувати у певній ситуації невизначеності.

Джерело:replyua.net

Залишити коментар

Рекомендуємо