Прем’єр Польщі поставив Хмельницького в один ряд із Гітлером

Опубліковано: Лютий 13, 2018


Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький поставив Богдана Хмельницького в один ряд із лідерами нацистської Німеччини Гітлером і Гіммлером, як найбільших злочинців проти євреїв.

Про це повідомляє видання “Leopolis News”.

Зазначається, що головною темою виступу голови Ради Міністрів Польщі була історія непростих взаємин польського та єврейського народу протягом століть.

У цьому контексті Матеуш Моравецький, розповідаючи про гоніння євреїв у середні століття, зазначив, що в єврейській історіографії повстання Богдана Хмельницького порівнюється практично з Голокостом.

Моравецький у своєму виступі навів слова одного з рабинів, який, нібито, під час недавньої конференції в місті Торунь поставив Хмельницького в один ряд із Гітлером і Гіммлером.

Моравецький наголосив, що на певні речі можна дивитися з різної перспективи.

“Для наших сусідів Хмельницький – це національний герой, а для нас той, який зробив перший акорд у загибелі Речі Посполитої”, – зазначив голова польського уряду.

Польський прем’єр також розповів історію про облогу Львова військами Хмельницького, під час якої городяни відмовилися, нібито, на вимогу гетьмана видати йому міщан-євреїв.

Джерело:obozrevatel.com

 

Залишити коментар

13 + eighteen =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...