“Многоходовочка” від Путіна! Акунін розкрив хитрий задум Путіна в отруєнні Скрипаля

Опубліковано: Березень 13, 2018


Відомий письменник Борис Акунін розкрив хитрий задум російського президента Володимира Путіна в отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки

Так, Акунін (Чхартішвілі) зазначає разючу недбалість виконання “замовлення”.

“Мало де в Англії раптово помирає неприємних для путінського режиму людей при дивних обставинах, і якось все обходиться тихо. А тут – в публічному місці, з великою кількістю постраждалих. Особисто мені видається, що саме в цьому і полягає мета акції – викликати гостру реакцію британського суспільства і уряду”, – впевнений письменник.

В якості підтвердження своєї точки зору він зазначає, що “нічого дійсно хворобливого для Кремля уряд її Величності зробити не в змозі”. Найбільш ймовірна реакція, на думку Акуніна, гоніння на великих і середніх Russian oligarchs, благоотримувачів режиму, які зараз живуть на дві країни.

Це, підкреслює автор багатьох відомих романів і повістей, легко виконати, більш того, це дуже сподобається і британській публіці.

При цьому Путін, на його думку, змусити повернутися під вплив Кремля всіх своїх привладних бізнесменів.

“Та тільки саме цього, на мою думку, режиму і потрібно. Те, що багато – мало не більшість – привладних бізнесменів однією ногою стоять на іноземному грунті, перш за все в Англії, що вони тримають там свої сім’ї і капітали, що в будь-який момент, відчувши себе під ударом, вони готові зовсім туди втекти – одне зі слабких і уразливих місць режиму. Тому створення ситуації, при якій всю цю компанію змусять перебиратися зі своїми скринями і домочадцями назад на підконтрольну Кремлю територію, для Путіна і корисно, і вигідно”, – резюмує Акунін.

Джерело: Politeka

Залишити коментар

10 − nine =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...