Людей довели до межі!!! Ну що, «ДОГРАЛИСЬ»??? Аграрії перекриватимуть автомагістралі!!!! Дороги будуть заблоковані на таких ділянках

Опубліковано: Березень 14, 2018


Бізнес-Варта:
Ну що, «ДОГРАЛИСЬ»???

Аграрії перекриватимуть автомагістралі!!!!

15 березня, з 10.30 до 11.30 години ранку аграрії перекриватимуть українські автомагістралі у Кіровоградській, Черкаській, Херсонській, Чернігівській, Вінницькій та Одеській областях.

Дороги будуть заблоковані на ділянках:

у #Кіровоградській обл.: автошлях М-12, за 10 км від м. Новоархангельськ (поряд з кафе «Козацька застава»);
у #Черкаській обл.: автошлях Е-95, пост поліції поблизу м. #Умань;
у #Херсонській обл.: автошлях Р-47, с. Козацьке;
у #Чернігівській обл.: автошлях М-01, с. Кіпті;
у #Вінницькій обл.: автошлях М-12, Гайсинський район, с. Степове;
в #Одеській обл.: автошлях М-15, Ізмаїльський район, с.Кирнички.
Крім того, акції протесту можуть відбутись на автошляхах у #Рівненській, #Полтавській, #Хмельницькій та #Тернопільській областях.

На такий радикальний крок сільгоспвиробників підштовхнула податкова політика влади на користь аграрних олігархів.

Згідно зі змінами до Податкового кодексу, Верховна #Рада відмінила відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку. Дана норма була прийнята на користь великих переробних заводів, що належать олігархам та міжнародним транснаціональним корпораціям. У той же час вона шкодить малим та середнім сільгоспвиробникам.

Як зазначав Голова Ради ГО «Бізнес – Варта» Іван #Мірошніченко у випадку, якщо відшкодування #ПДВ при експорті олійних буде відмінено, збитки малих та середніх аграріїв будуть величезними і люди вийдуть на страйки.

Аграрії вимагають від Верховної Ради підтримати законопроект №7403-2, яким пропонується зберегти експортне відшкодування ПДВ для олійних. Якщо народні обранці не підтримають дану законодавчу ініціативу, акції протесту будуть повторюватись та набувати більших масштабів.

Джерело: 23seconds.net.ua

Залишити коментар

2 − one =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...