Відомий українець перетворив росіян на котлети на Кубку світу, з’явилося відео

Опубліковано: Березень 11, 2018


Український коментатор Андрій Столярчук під час класичної змішаної естафети на сьомому етапі Кубка світу з біатлону смішно обмовився

Так, Столярчук назвав російських спортсменів “котлетами”, мабуть, через фонетичну подібність слів, котлети – атлети. Повідомляє politeka.net

“Віролайнен не потрапила в збірну олімпійських котлет з Росії. Прошу вибачення – атлети з Росії. Якось негарно вийшло по відношенню до котлет”, – скаламбурив Столярчук.

 

Нагадаємо, в суботу, 10 березня, українська біатлоністка Юлія Журавок завоювала срібну медаль в індивідуальній гонці в рамках сьомого етапу Кубка IBU в російському селі Уваті Тюменської області.

23-річна сумчанка показала свій кращий результат в кар’єрі в гонках Кубка IBU. Наша співвітчизниця продемонструвала ідеальну стрілянину і відмінний хід, що і забезпечило йому підсумкове друге місце.

Як раніше писала Politeka, що російські спортсмени виступають на Іграх-2018 в нейтральному статусі через масове вживання допінгу. Для участі в Паралімпіаді їм був потрібен допуск від Міжнародного паралімпійського комітету, який в підсумку отримали 30 спортсменів.

 

Залишити коментар

11 + 19 =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...