ТИТУЛ НАЙСИЛЬНІШОЇ ЛЮДИНИ НА ПЛАНЕТІ СЕРЕД АМАТОРІВ ОТРИМАВ УКРАЇНЕЦЬ

Опубліковано: Березень 7, 2018


На аматорських змаганнях у США, започаткованих Арнольдом Шварцнегером, переміг 21-річний українець Олексій Новіков, пише 24 канал.

Сьогодні, 6 березня, хлопець повернувся в Україну. В аеропорту його зустрічала Федерація стронгменів на чолі з Василем Вірастюком.

У фіналі змагань хлопець переміг американця та росіянина. З представником федерації запекла боротьба тривала протягом всіх змагань.

“Протягом кваліфікації та фіналу у Олексія Новікова була запекла боротьба із спортсменом з Pосії і це додавало хлопцю відповідальності. Робота, яку спортсмен проробив до змагань – особиста заслуга Олексія. Він дуже того хотів”,– зазначив Василь Вірастюк (найсильніша людина планети в 2004 році).

 

У найближчих планах Олексія стати найсильнішою людиною планети серед професіоналів. Варто зазначити, що нові змагання відбудуться вже за місяць.

“Хлопець вийшов на новий рівень “Арнольд Про”, а це вже топовий рівень. Ми дивились і думаємо, що Олексію треба змінювати імідж. Щоб класно виглядати на сцені йому необхідно бути і сильним, і видовищним”, – наголосив президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок.

Залишити коментар

sixteen + 15 =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...