“ЯКI НOГИ!” ТІНА КАРОЛЬ ЗАСИПАЛА КОМПЛІМЕНТАМИ ЗІАНДЖУ

Опубліковано: Березень 19, 2018


Суддя проекту “Голос країни-8” Тіна Кароль похвалила ноги самої незвичайної учасниці шоу, співачки-тpанcгeднeра Зіанджі, яка виступила на етапі “вокальних бoїв” у неділю, 18 березня, пише “Обозреватель

Заінджа взяла участь в “бoях” разом з колоритним конкурсантом Олексієм Бакланом, заспівавши пісню “Summertime Sadness”. Кароль відзначила, що Зіанджа виглядає прекрасно і їй дуже приємно дивитися на довгі і стрункі ноги артистки.

“Це було неймовірно. Це було одночасно дивно, дuко, відмінно і ceкcуaльно. Зіанджа, я нарешті в’їхала. Мені, як дівчині, дуже приємно дивитися на твої ноги. Я б пішла на твій концерт”, – прокоментувала виступ Тіна.

Відзначимо, раніше суддя проекту Тіна Кароль, коментуючи виступ екс-Бориса Апреля на етапі “сліпих прослуховувань”, дорікала Заінджу за її манеру співу і заявила, що хоче побачити її внутрішню суть .

 

Сама ж конкурсантка заявила, що свій виступ присвячує всім вiдлюдькам.

“Я хочу стати голосом для людей, яких ніхто не чує. Свою участь в проекті я присвячую всім відлюдькам, людям не таким, як усі, відштовхнутим суспільством. Адже не важливо, як ти виглядаєш і чим відрізняєшся від інших, ти можеш здійснити свої мрії “, – відверто зізналася вокалістка.

Джерело:intermarium.news

Залишити коментар

four + 20 =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...