Терміново! Маємо ще один безвіз. Для українців відкрили приголомшуючу країну

Опубліковано: Березень 19, 2018


Україна отримала ще один безвізовий режим

Як повідомляє прес-служба президента Петра Порошенка, напередодні була досягнута домовленість з відомою арабською державою на березі Перської затоки.

Україну включив в перелік держав, громадянам яких візи оформляються в міжнародному аеропорту або в електронному вигляді Кувейт – країна, яка славиться своїми хмарочосами.

«Була досягнута домовленість про спрощення візового режиму на основі взаємності і включення України до переліку держав, громадянам яких візи оформляються в міжнародному аеропорту Кувейту або в електронному вигляді», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Як повідомлялося раніше, влада України зробили туристичний подарунок одній з країн європейського континенту. Петро Порошенко підписав указ про запровадження на один рік безвізового режиму в’їзду в Україну та транзиту для громадян Республіки Македонія.

Після введення безвізового режиму влітку 2017 роки кількість виїжджають за межі країни співвітчизників в якості туристів збільшилася до 28 млн осіб, в той час як в 2016-му їх було – 23 млн.

Politeka

Залишити коментар

19 + 17 =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...