1484768640_4

МИР НА ВОЛОСКУ – Росія, Ігноруючи Всі Домовленості, Таємно Розгортає Ракетні Комплекси Великої Дальності

Опубліковано: Лютий 14, 2017


Росія таємно розгорнула ракети високої дальності, незважаючи на скарги американських чиновників.

Розгортання крилатих ракет порушує договір про скорочення наступального озброєння між РФ і США, який фактично поклав кінець «холодній війні». Про це повідомляє New York Times, інформують «Українські новини», пише ZIK.

Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний між Росією і США в 1987 році Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом. Згідно з договором, обидві країни протягом трьох років повинні були знищити всі пускові установки і ракети наземного базування з радіусом дії від 500 до 5500 кілометрів.

Тепер же, за словами джерел NYT в американському уряді, Росія знову розгорнула на своїй території як мінімум два батальйони з крилатими ракетами високої дальності. Один з них, за словами джерела видання, знаходиться на полігоні Капустин Яр, другий був у грудні 2016 року передислокований у невідоме місце.

У матеріалі видання ідеться про ракети SSC-X-8. Це ракетний комплекс з крилатою ракетою великої дальності наземного базування. Как зазначає видання, розгортання крилатих ракет Росією створює загрозу для НАТО, і сенат США навряд чи продовжить угоду про скорочення озброєння, поки РФ не усуне порушення.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс планує зустрітися з європейськими міністрами оборони в Брюсселі в середу, 15 лютого, щоб обговорити це питаня.

Джерело:ukrnato.info

Залишити коментар

Рекомендуємо