15210356_ak_large

“Інфантилізм і дебілізм, типові для російської політичної еліти”: Журналіст прокоментував провали нинішніх відносин між РФ та США

Опубліковано: Лютий 15, 2017


За словами Леоніда Радзиховського, в Росії вирішили, що США зроблять все самі, і Кремлю для торгів навіть не потрібно докладати зусиль.

Відносини Москви і США провалюються через те, що російська еліта вирішила, що у зовнішній політиці все склалося саме так, як вона бажає. Таку думку в колонці для “Апострофа” висловив російський журналіст і публіцист Леонід Радзиховський, передають Патріоти України.

“Розпивання шампанського в Держдумі з приводу перемоги Трампа не було показухою. Це був інфантилізм і дебілізм, типові для російської політичної еліти. Це була надія на те, що, нічого не зробивши ні на одному фронті, на халяву і задарма РФ вдасться отримати корисних ідіотів в Америці “, – зазначив він.

За словами Радзиховського, в Росії вирішили, що США зроблять все самі, і для торгів навіть не потрібно докладати зусиль. “План, який багато разів озвучували в РФ звучить так: американці зрозуміють, що Асад для них дуже підходяща фігура і після цього американці разом з нами почнуть воювати за збереження його влади, і американці з цієї ж причини скасують проти нас санкції. Це “велика угода” по-російськи: ми нічого не робимо взагалі, а американці прогинаються два рази”, – вказав він.

На його думку, в Москві панувало відчуття, що все так і було – США все робить незалежно від кроків Кремля. “Вони (США, – ред.) вже один раз прогнулися, коли погодилися на Асада як президента, значить, повинні прогнутися ще раз. Ми не скасуємо закон про дітей, як і не надішлемо Сноудена, ми будемо дружити, як і раніше з Іраном і поставляти йому військову техніку, ми нічого не змінимо в Сирії, а про Україну – що й казати, а американці – повинні зробити все. Це психологія інфантильних ідіотів, які незрозуміло в якому світі живуть. Як заявляла Ангела Меркель – в РФ відірвалися від реальності”, – підсумував журналіст.

Джерело:patrioty.org.ua

Залишити коментар

Рекомендуємо