292549_1

256-річний чоловік перед смертю відкрив світові таємницю свого загадкового довголіття

Опубліковано: Лютий 10, 2017


Всім, хто живе довгожителям потрібно прожити ще хоча б століття, щоб побити встановлений Лі Цин’юнем рекорд. Цей чоловік дожив до 256 років!

І це ніякі не дурниці, ця історія досліджувалася науковцями та журналістами! В статті New York Times від 1930 року йдеться про те, що професор університету Ченгду Ву Чунг-цзе виявив урядові записи Китайської Імперії від 1827 року, в яких Цин’юня вітають зі 150-им днем народження, а також документи 1877 року, в яких його вітають вже з 200-річчям, передає Ukr.Media.

У 1928 році журналіст New York Times писав, що більшість людей похилого віку, які жили по сусідству з Циньюнем, згадували, як ще їх діди розповідали їм, що знали його з дитинства, але й тоді він був вже дорослим чоловіком.

Лі Цін’юнь був торговцем лікувальними травами.

З 10 років він збирав їх у горах і дізнався про те, що вони можуть сприяти довголіттю. Майже 40 років він дотримувався трав’яної дієти, харчуючись тільки травами, такими, як лінчжі , ягодами годжі , диким женьшенем . У 1749 році, у віці 71 року, він приєднався до армії Китаю в якості викладача бойових мистецтв. Лі був загальним улюбленцем, 23 рази був одружений і більше 200 раз став батьком.

Згідно загальноприйнятим у його провінції розповідями, з дитинства вмів читати й писати, і, збираючи трави, до 10 років вже встиг побувати в Ганьсу, Шеньсі, Тибеті, Аннаме, Сіамі і Маньчжурії.

Протягом перших ста років він продовжував збирати і продавати лікарські трави. Потім він продовжував продавати трави, зібрані іншими. Поряд з іншими китайськими травами, він продавав лінчжі, ягоди годжі, дикий женьшень, хі шу ву і готу кола, і жив на дієті з цих трав і рисового вина .

Він був такий не один.

За словами одного з учнів, одного разу він зустрічався з чоловіком, якому було понад 500 років. Той навчив його дихальним вправ цигун і дав деякі дієтичні рекомендації, які могли допомогти йому продовжити своє життя до надлюдських термінів.

На смертному одрі сказав свою знамениту фразу:

«Я зробив усе, що повинен був зробити в цьому світі. Я вирушаю додому».

Чи можуть ці слова бути одним з найбільших секретів довгого і щасливого життя? Цікаво, що ми, в сучасному цивілізованому світі намагаємося боротися з віком за допомогою високотехнологічних інфрачервоних пристроїв і самих сучасних лікарських препаратів.

Ось секрет довголіття цього мудреця:

Одного разу Лі запитали, який його секрет довголіття, і ось що він відповів:

«Утримуйте серце в тиші, сидіть як черепаха, йдіть бадьоро, як голуб, і спите так, як спить сторожовий пес».

Лі стверджував, що внутрішні світ і спокій, у поєднанні з дихальними вправами, і є його секрет довголіття. Очевидно, його дієта також зіграла важливу роль. Але дивно, що найстаріший чоловік на Землі приписував своє довголіття саме станом свого розуму.

Чому в це так важко повірити?

Людям, чия середня тривалість життя становить 65 років, важко повірити навіть в життя після 100. А уявити, що хтось живе більше 200 років взагалі дуже складно.

Ми повинні враховувати, що є люди, які не живуть у виснажливому робочому графіку, не мають справи із заборгованостями за кредитами, не дихають забрудненим міським повітрям і регулярно займаються фізичними вправами. Вони не їдять цукор, борошно або будь-який інший продукт, оброблений пестицидами. Вони не харчуються на швидку руку, як звикли ми.

Вони не їдять жирне м’ясо, солодкі десерти та продукти з ГМО. Не курять і не п’ють алкоголь. Їх раціон не просто звільняється від шкідливих продуктів, якими ми так часто балуємо себе. Він включає в себе суперкорисні продукти і лікарські рослини, які, як стероїди, впливають на наші органи та імунну систему.

Вони також проводять свій вільний час на природі, медитуючи і практикуючи дихальні техніки, які покращують психічне, фізичне та емоційне здоров’я.

У них здоровий сон. Вони багато часу проводять під сонцем, а ми знаємо, що коли у нас виходить відпочити на сонці, ми відчуваємо, ніби відразу молодшаємо, і називаємо це «відпусткою». Уявіть собі, яке це: все життя засмагати в горах, на тлі абсолютного психічного, духовного і фізичного благополуччя.

Я ні на секунду не усомнюсь, що, якби ми дотримувалися цих здорових патернів поведінки, життя до 100 не здавалася б нам таким вже міфічним.

Якщо правильно ставитися до свого тіла, хто знає, до якого віку могло б тривати наше життя.

Джерело: ukr.media

Залишити коментар

Рекомендуємо