ВАШЕ МАЙНО ЗАВТРА МОЖЕ БУТИ ВЖЕ ДЕРЖАВНИМ! Рада прийняла шокуючий закон, тепер влада має право конфіскувати у вас все…

Опубліковано: Вересень 15, 2017


Прикриваючись необхідністю голосування за євроінтеграційні закони Рада прийняла законопроект № 4054 про процедуру арешту майна та інституту спеціальної конфіскації, який спричинить трагедію у сфері захисту прав українських громадян, передає Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написав народний депутат, член президії політради Кропу Віталій Купрій. Політик повідомив, що він голосував проти цього закону, оскільки, на його думку, визначення спеціальної конфіскації, прописане в законі, несе небезпеку для всіх громадян країни.

Так, закон передбачає, що спеціальна конфіскація полягає у примусовому безоплатному вилученні за рішенням суду у власність держави грошей, цінностей та іншого майна. Це відбувається за умови вчинення умисного злочину або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, визначеного Особливою частиною Кримінального кодексу, за які передбачено основне покарання у виді позбавлення волі або штрафу на суму понад 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«Це означає, що тепер не суд, а слідчі і прокурори будуть визначати, чи є в тому, як ходить, їсть або спить людина, ознаки суспільно небезпечного діяння. І на підставі того, що ви комусь просто не сподобалися, що у вас є що забрати, що ви принципові і не прогинаєтеся під злочинну владу, у вас можуть відібрати все», – пояснив політик.

 Джерело:bombanews.pro
  • В нем написано, по решению суда,причем тут следователь или прокурор. Понятно,что пеовым делом боятся депутаты. А нлрмальным людям нечего бояться

  • Дожились, ну все тепер будем чекати (приезда черных воронков )як в 30-х роках під час репресій. Порошенка на мило!

  • Так можливо той Купрій сам боїться що у нього заберуть все набуте незаконно майно?!!!!!

  • Никаких “специальных” комиссий быть не должно,ваши законы попахивают коррупцией! В крайнем случае пусть эта “специальная” комиссия разберется с неуплатой налогов в ПФ методом выдачи зарплат в т.н. “конвертах” из-за которого мы-все пенсионеры, стали нищими!

  • 3й майдан вже не за горами, а прям по курсу антидимократичних законів ВРУ))) У наших 450 обранців (слугів народу))) всі перспективи повторити сценарій китайських колег на початку 2000х років))) і в набагато жорсткішій формі!!!

  • За что боролись на то и напоролись… “спасибо” рэволюционерам, это же ваш выбор. Из истории – первая рэволюция произошла на небе – когда нечистый восстал против СОЗДАТЕЛЯ и был низвержен и проклят … выводы ? А значит все что происходит – закономерно и некого винить кроме себя

  • Захід (США, ЄС, МВФ, …) все ж таки створили з Україну ПОЛІЦАЙСЬКУ державку?

  • Молодец боится ,что конфискуют ,а нам чего боятся ? кроме цепей …..

  • В Украине , наверное никогда не будет порядка. на Западе страны, во власти сидят бандиты и воры с купленными дипломами. В прошлом быдло , убийцы и насильники. Сейчас якобы добропорядочные люди, но нутро осталось , главное себе- народу фигу. Люди быдло, как сказал Янукович он то знал, что говорит. где наше единство, где противостояние? Эти сволочи кинут каждому 400 гривен и пошли за него голосовать. Здесь нужна честность, взял же деньги. Вот и весь наш народ.

  • пусть конфискуют – у тех кто берет взятки и нажил не честным путем.Народу платят копейки- и не могут они оплатить ком- услуги. Кто виноват-Власть наша- Вруны и бандиты. Когда они уже нажрутся. В гробу карманов нет!

Залишити коментар

9 + 7 =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...