УВАГА! Є новина, яка вас дуже здивує! Читати УСІМ і поширювати НЕГАЙНО!!!

Опубліковано: Серпень 7, 2017


Міністр оборони України Степан Полторак заявив: «Ми не розглядаємо питання вирішення проблеми захоплення території Донецька і Луганська силовим шляхом.

Є новина, яка дуже вас здивує!

Міністр оборони України Степан Полторак заявив:

«Ми не розглядаємо питання вирішення проблеми захоплення території Донецька і Луганська силовим шляхом. Але кожен громадянин України (…) буде захищати кожен сантиметр своєї землі, якщо Росія ухвалить рішення щодо відкритої агресії».

Полторак ще, мабуть, вірить в «Будапештський меморандум», який Україна підписала в 1996 році, або в підписаний у вересні 2014 року папірець під назвою «Мінські домовленості», який гарантує уявне припинення вогню та здачу української території.

Ще є така річ як «Норманський формат», де щось незрозуміле вирішують. Але який результат ми бачимо кожен день? Сотні обстрілів з боку російських бойовиків, втрати та важкі поранення серед українських солдатів – це ціна миру, яку нам пропонує Міністр оборони Степан Полторак! Якщо наш «Міністр оборони» не вірить в здатність нашої армії звільнити захоплені території, я пропоную звільнити міністра. І покарати всіх, хто винен у здачі Іловайська та Дебальцевого! А краще взагалі розігнати весь генштаб та набрати нових людей, які пройшли «АТО».

Давайте мислити конкретними фактами!

Згадаємо літо 2014 року, коли перший раз українська армія пішла у наступ! Пам’ятаєте, скільки території було звільнено за короткий проміжок часу?

Або наступальну операцію, яку здійснив «Азов» в лютому 2015 року під назвою «Широкинська операція» – результатом цієї операції стало унеможливлення артобстрілів міста з населенням близько 500 тис чол.

Як показує світова практика в Сирії, Хорватії, Іраку, Кувейті тощо, тільки силою можна щось вирішити, а не пустими балачками та заявами про припинення вогню.

Нам не потрібні сценарії, подібні до «Абхазії», «Придністров’я», «Південної Осетії».

Тільки коли українська армія дійде до Москви, тоді й будемо розмовляти про «мирні переговори» та шукати дипломатичні рішення!

А поки Українська армія не звільнила нашу територію від ворога, не може бути й мови про мирні переговори та «норманські формати».

Якщо влада цього досі ще не зрозуміла, тоді я взагалі не розумію – навіщо нам така влада?!

Коментуємо та поширюємо!ф

Яковлев Данил
 • Віра сказала: Геть зрадників від влади! Ми маємо повернути свої українські землі! А ті, хто за “мирні переговори” з окупантом, то очолюйте російських окупантів і геть з України назавжди! Щаслива путь!

 • Говоря о военном решении на Донбассе,нужно ясно себе представлять,что как только украинские войска пойдут вперёд,так сразу вся российская армейская армада,стоящая вдоль границы,и которая только этого и ждёт,ринется в Украину под предлогом защиты русскоязычного населения.Идти украинской армии с боем на Донбасс,это всё равно ,что объявить России войну.Как может победить в бою самая бедная нация Европы против самой могущественной державы мира?Послушав “патриотические” призывы политических безумцев и авантюристов к наступлению,можно в результате вообще потерять украинскую державу.России уже терять нечего. Советский Союз был повержен без единого выстрела.Вот так добиваются победы умные люди.Будем надеяться,что и на этот раз мировое сообщество нас не оставит одних в беде.

 • Лежачи на дивані можна перемогти любого ворога. Істина находиться в окопі на передовій

 • Лежачи на дивані можна любого ворога перемогти. Істина знаходиться на передовій в окопах.

 • А всё просто: – жиды истребляют славян и очишают для себя пространство!

 • таку владу вже давно потрібно було за здачу України розстріляти

 • Так, розігнати такий генштаб, який не розглядае питання захоплення Донецька і Луганська силовим шляхом. Четвертий рік гинуть наші люди на передовій, а цей генштаб чекае від Росії відкритої агресії.

 • Афганці вигнали москалів зі своєї землі! І нам треба так робить!

 • Війна це бізнес для можновладців, і бізнес який вам і не снився! “Навар” більше ніж на наркоті, на тогівлі людьми і продажу зброї разом узяті! Ото ж ці зажравшіся свині ніколи не відмовляться від нього, поки люди будуть мовчати.

 • полпоторак с кондитером только и умеют, что предавать и уничтожать добровольческое движение. им нужно просто пушечное мясо, которое будет действовать только в их шкурных интересах. Бизнес на крови чужих отцов и детей. сами сидят в кабинетах и торгуют оружием, перепродают сами себе, чтоб присваивать деньги с оббираемого народа.

 • За даними розвідки (не тільки нашої) в ОРДЛО “под ружьем” знаходиться до 70 тис. чоловік. Ну допустимо 50 тис. Класична військова наука стверджує що втрати наступаючої і обороняючої сторони, як правило, складають 3 до 1. Тобто, щоб здолати 50 тисячну армію бойовиків нам треба покласти 150 тис НАШИХ хлопців. Допустимо наші “геніальні” і “талановиті” генерали спланують все так щоб мінімізувати втрати і ми втратимо лише 100 тис. (і це все при умові, що Росія буде зберігати нейтралітет). А тепер поставимо собі запитання: Ми, наше суспільство (суспільство в цілому, а не окремі патріоти) готові покласти 100 тис НАШИХ хлопців заради силового звільнення Донбасу ? Згадаймо як проходили шість хвиль мобілізації, масову втечу закордон тих хто підлягає мобілізації, протести проти мобілізації з перекриттям автотрас і тд. і тп……

 • в самое “яблочко”, гнать продажных падлюк аж до востока России!!!!!!

 • Валерій! А за 3 роки положили 10000 а може і більше тільки військових. То що від цього легше нам стало. Я так думаю якщо ми будемо хлопати вухами, ми не менше хлопців покладемо. Так що одне з двох або воюємо або здаємося. Третього немає. Тільки я думаю нас незрозуміють. Родичі загинувших хлопців і дівчат. Навіщо їм було гинуть щоб ми зараз підняли руки. Це буде не чесно по відношенню до них. В мене така думка.

 • Валерій! А те що ми вже втратили 10000 а може і більше. Тільки військових. А скільки інвалідів? За 3 роки. Так що будемо і дальше знищувати народ? Я не думаю що ми загубимо менше хлопців і дівчат. Якщо і дальше будемо тільки губки надувати. Бо з такими темпами не скоро закінчиться ця війна. У нас 2 виходи. Або воювати до перемоги, або здатися. Тільки я думаю нас не зрозуміють родичі загинувших наших хлопців і дівчат. Для чого полягли наші герої. Ні це не високопарні слова. Бо не багато хлопців ринулися захищати УКРАЇНУ. Тут Ви вірно підмітили. Так що чи класти наших людей чи ні. Це вже незалежитеме від нас якщо будемо мовчати. І мені здається що тих 100 тисяч яких Ви нарахували таки поляже. Бо Росія нас в спокої не оставить. В мене особисто така думка.

 • На хера нам такий мыныстр оборони ы така влада _ усых ых до гилляки разом з Путлером….ото ы буде вирышення проблеми!!!!!

 • В военных и полетических делах я не эксперт но я полагаю что наилучшим вариантом было бы следующие 1) отобрать у этих мразей наши деньги которые они воруют уже на протяжении 26 лет,не говоря отом что создать для них отдельный парламент на передовой 2) За Их-Наши миллиарды можно нанять любую Армию провесионалов,можно купить прихвостня путлера чтоб вопрос решился вообще без жертв кроме конечно одного выше упомянутой 3) Не обращать внимание на мировое сообщества которое будет росказывать что так не гумано с нарушением каких-то там договорённостей, только Народ УКРАИНЫ может решать как нам лутше на Своей! Земле! Когда МВФ выделялись миллиарды траншей вы думаете они там идиоты не понимают что их тут розтащат за пару месяцев голодающие министры они специально затягивают боевые действия чтоб загнать Нас в долговую яму а потом в одно горло будут орать от давайте деньги зная что их нет! тогда снимайте санаторий на продажу земли и от давайте чернозёмы!!Неверю что они там сидят такие все (хорошие) и ждут когда же Украина начнёт процветать со своим потенциалом им это не выгодно,не кому не выгодно кроме Украинского Народа…..А для МВФ кому деньги давали у тех и спрашиваете ловите меню,петю кого хотите а Украинский народ у вас не чего не брал ферштейн!

 • Прежде чем писать комменты о наступлении на ЛДНР. Нужно думать о тех кто будет наступать. Писать легко. Воевать трудно.
  Не вы там свои 5ые точки ложить будете.
  Наступление в нынешней ситуации есть самоубийство.
  Ребята могут воевать, и могут отвоевать. Но скок их поляжет с таким руководством?
  Им дадут приказ о наступлении. Но командование то бездарное.
  Парни тупо лягут ни за что. Не торгуйте чужими жизнями.
  Вспомните Иловайск и Дебальцево.
  Они могли выполнить задачи с найменьшими потерями.
  Аеропорт в Донецке могли просто уничтожить и уйти. Но их там мариновали как шашлык.
  В Дебальцеве наши сначала брали верх. Потом подключилась регулярка вс РФ. Все вина генштаба.
  Но в Дебальцево не было такого важного обьекта как аеропорт. Но полягло не меньше.
  Мы тут пишем не зная что на самом деле и как.

 • Головой подумай, против страны с ядерным оружием, и более масштабной армии дойти до москвы? Это не игрушка на Компьютере, это человеческие жизни. Когда идёт война, смерть людей,- нет правильных решений. Ты готов взять на себя ответственность и отдать приказ ити на Москву? Только в Украине “дворник” знает как лучше поступить президенту

 • Усіх злодіїв-депутатів і “генералів” і порохо – натягнути сракою на дула танків, стрельнути по сеперах і звільнити схід і заодно Крим!!! Слава Україні!!! ГЕРОЯМ Слава!!!

 • До чого ви закликаєте? Покласти сто тисяч кращих із кращих.Генофонд української нації.Подивіться хто гине кожен день,хлопці 19-25 років,цвіт України.І заради чого звільняти,хіба вони цього хочуть?Ми отримаємо територію заражену ненавистю,сепаратизмом на довгі роки,розграбовану і розбиту війною і розрухою,і нам її відбудовувати,як в 45-46 мій батько відбудовував Донбас,що аж кишів вурками.Вони сами цього хотіли,вони звали Росію та бабая і вони прийшли.Донбас за свою зраду отримав сповна,хай сами і розгрібають.А Україні потрібно іти вперед до Європи поки не заважають Крим та Донбас.Буде в нас рівень життя та дороги як в Польщі вони сами попросяться.
  .

 • До чого ви закликаєте? Покласти сто тисяч кращих із кращих.Генофонд української нації.Подивіться хто гине кожен день,хлопці 19-25 років,цвіт України.І заради чого звільняти,хіба вони цього хочуть?Ми отримаємо територію заражену ненавистю,сепаратизмом на довгі роки,розграбовану і розбиту війною і розрухою,і нам її відбудовувати,як в 45-46 мій батько відбудовував Донбас,що аж кишів вурками.Вони сами цього хотіли,вони звали Росію та бабая і вони прийшли.Донбас за свою зраду отримав сповна,хай сами і розгрібають.А Україні потрібно іти вперед до Європи поки не заважають Крим та Донбас.Буде в нас рівень життя та дороги як в Польщі вони сами попросяться.

  .

 • пятая колона хочет взорвать страну изнутри. На Донбассе введут миротворческие силы ООН и выдавим кацапов за территорию Украины.Николай

 • Я скажу так. Для всіх порошенків, полтаракі, муженків я недаремно написав їх з маленької літери бо це не одна людина це ціле кубло. Не для того Росія починала всі ці дії в Криму та на Донбасі щоб мирно по будапешскі чи мінскі піти. Нагорний Карабах, Придністров,я, Осетія, Абхазія, Крим, Донбас де мирний вихід. Тільки в головах вище перерахованих.

 • “Хорватия,Ирак”-приводятся,как некие позитивные примеры? Уничтожение государств -Югославии и Ирака в одном случае с помощью США ,действиями типичных хорватских сепаратистов с огромными жертвами среди мирного населения во втором случае прямое уничтожение независимого государства без каких либо на то причин.С Таким же успехом сюда можно причислить и Ливию.

 • Сергій! Я з Вами не з усіма доводами згоден. УКРАЇНА і так згубила на цій війні більше 10000 військових і добровольців. 2-3 тисячі убитими 7-8 тис. раняними і покалічаними. І що робити ? Ждати пока всіх не виб*ють? Я розумію якби вони сділи там і не чіпали нас тоді зовсім друга справа булаб. То хайби сиділи там до китайської паски. Атак кожен день убивають і калічать наших хлопців. Я з вами згоден що жити поряд з людиною яка держе камінь за пазухою, не дуже приємно. Не будеш знати коли він той камінь запусте тобі в голову. Я не можу призивати йти в атаку і не можу забороняти це робити. Я вже виріс з призовного віку. Тут правильно пишуть на дивані легше воювати. Ти попробуй там показати на що здібен. Так що як зроблять наші хлопці там так воно і буде.

 • Шо йому сказали, то он и озвучил. Вроде он шото решает. Шо пристали?

 • Стратеги хреновы прекратите балаган выже не смыслите в военном деле зачем лезть мы доверили людям знающим своё дело пусть работают а то без вас перднуть нельзя без ваших наставлений

 • Яковлев Даниил,откуда Вы появились? Вы как в той поговорке – *Каждый мнит себя героем,видя бой со стороны!*. Когда c потугами Кучма/молодец!/ организовал Минские договоренности,они дали возможность выиграть время,что-бы осознать как выжить и укрепиться! Мы тогда были одиноки и очень слабы… Тогда все *знатоки* крепко помалкивали…т.к. воевать-то было нечем и сосед не из слабых. А теперь,когда обстановка более-менее устаканилась… вылезли*грамотеи* из глухого подполья и давай поливать всех кто мечи ковал и ребят на передке сохранил. И какие мы грамотные и разумные! А мы о Вашем существовании только сейчас и узнали… Память от безделья короткая…

Залишити коментар

13 − 1 =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...