1461502640_odozniy-medvedchuk-pogrozhuvav-advokatam-savchenko-640x445

Чем “грозит” Украине блокада Донбасса: Медведчук не сдержался

Опубліковано: Лютий 12, 2017


Лідер Громадського руху «Український вибір – Право народу» Віктор Медведчук заявив, що різного роду блокади Донбасу спрямовані насправді на провокування ненависті в суспільстві і загрожують подальшим підривом єдності країни.

«Нещодавно координатор системи ООН в Україні Ніл Уокер заявив, що Організація вважає серйозною проблемою припинення соціальних виплат і пенсій на територіях ОРДО і Орлоя … Координатор системи ООН в Україні також висловив надзвичайну стурбованість у зв’язку з ескалацією напруженості в Авдіївці та нагадав уряду України про важких випробуваннях , що випали на долю тих 700-900 тис. громадян нашої країни, яким щомісяця доводиться перетинати лінію розмежування », – написав Віктор Медведчук у своєму« ЖЖ ».

Він також нагадав, що Генеральний секретар ООН Гутерріш закликав сторони негайно припинити вогонь в Авдіївці та зажадав надати доступ для безперешкодного надання гуманітарної допомоги. Заступник Генерального секретаря ООН і координатор надзвичайної допомоги ООН О’Брайен також акцентував на цьому увагу, а представники Управління верховного комісара ООН у справах біженців повідомили, що внаслідок відновлення обстрілів в Україні пошкоджено майже 200 будинків і квартир.

«На жаль, посадові особи Організації Об’єднаних Націй проявляють більше людяності і куди більше стурбовані проблемами жителів непідконтрольних територій, ніж велика частина українських політиків, навмисно перешкоджають реінтеграції Донбасу. Неодноразово доводилося відзначати: різного роду блокади регіону, включаючи фінансову, спрямовані на насправді на провокування ненависті в суспільстві і загрожують подальшим підривом єдності країни. А ситуація в Авдіївці – наслідок відсутності належних результатів в реалізації Мінських угод », – підкреслив Віктор Медведчук.

Джерело: transkarpatia.net

Залишити коментар

Рекомендуємо