14200320__large

Терміново: Слов’янська ТЕС перейшла в аварійний режим, дізнайтеся про катастрофічні наслідки

Опубліковано: Лютий 11, 2017


Через триваючу блокаду Донбасу, Слов’янська ТЕС змушена була перейти працювати на стару чергу – аварійним режим роботи. Про це повідомив директор підприємства Валерій Черепій, передає Корупція.Інфо

 

 

Таким чином, ТЕС зараз здатна опалювати тільки Миколаївку і саму станцію.

За словами керівника підприємства, в разі продовження блокади, вугілля на ТЕС не вистачить до закінчення опалювального сезону.

Як повідомлялося, минулої ночі група людей заблокувала магістраль Ясинувата-Костянтинівка.

Нагадаємо, про початок блокади непідконтрольних українському уряду районів заявила група активістів, які назвалися ветеранами добровольчих батальйонів “Донбас” і “Айдар”.

У той же час, перший командир батальйону “Айдар” Сергій Мельничук спростував наявність у рядах активістів справжніх айдарівців. На його думку, це колишні контрабандисти, які намагаються повернути під свій контроль потоки нелегальних вантажів.

За словами директора енергетичних програм Центру світової економіки і міжнародних відносин НАН Валентина Землянського, в разі повного блокування вугілля з ОРДЛО, запасу міцності української енергетики вистачить не більше ніж на місяць.

Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявив, що можливе блокування переміщення вантажів з вугіллям з непідконтрольних українському уряду районів Донбасу може привести до відключення електроенергії по всій території України.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом блокування залізниці в Луганській області.
Відзначимо, що блокада неминуче призведе не тільки до віялових відключень, але і до недоотримання коштів до бюджету. Альтернатива – вугілля з Росії. Купівля вугілля в Росії можлива тільки за валюту за високою ціною, що неминуче призведе до зростання курсу. Більш того, блокада апріорі незаконна і завдає удар по інвестклімату країни, а це вже не короткострокові проблеми для країни, а збиток на роки. У підсумку – Росія виграє, Україна програє.

Джерело:korupciya.com

Залишити коментар

Рекомендуємо