ПІСЛЯ СЮЖЕТУ ПРО РОДИНУ ОЛЕГА ВИННИКА НА “ПЛЮСИ” ПОСИПАЛИСЯ ПPOКЛЬОНИ ТА ПОГPOЗИ СУДОМ(ВІДЕО)

Опубліковано: Січень 12, 2018


Після сюжету про родину Олега Винника на ТСН посипалися пpoкльони та погpoзи судом сюжет про співака Олега Винника, показаний на каналі “1+1” напередодні у випуску вечірніх новин. Журналісти вислухали пpoкльони на свою адресу, а від представників самого поп-ідола дістали погpoзи судoвої справи, йдеться в сюжеті ТСН.

Одна частина прихильниць була обурена, а інша розчарована, бо не таким уявляли собі кумира. Глядачі сперечалися через подробиці фінансового стану його родичів, розголос питань особистого життя, закордонне навчання сина тощо.

Повідомляє intermarium.com.ua

“Цілеспрямовано, бесцеремонно влізли в особисте життя артиста. Ви смієте стверджувати, що Олег не буває на батьківщині. Знімальна група з мікрофонами і камерами повисла на паркані батьківського дому Олега, я виїхав із Києва в напрямку села, а із сусіднього міста виїхали хлопці з охоронної фірми і вашим співробітникам поталанило, що до нашого приїзду їх прогнав директор агрофірми”, – написав у соцмережі продюсер Винника Олександр Горбенко.

Під час зйомок поруч із рідною хатою Винника журналістів ТСН ніхто не проганяв, але з’явився чоловік, котрий представився довіреною особою співака і подарував магнитик на холодильник із зображенням зірки.

 

На запитання відповідала рідна сестра Олега, ніякої конфронтації не спостерігалося. У нещодавньому інтерв’ю Винник пояснював, що з родичами часто спілкується телефоном, а спокій мами оберігає від надокучливих прихильниць.

“Навіть зараз, коли мама потрапила до лікарні, знову ж таки якоюсь роллю із-за моєї професії, з шостим інcyльтом, я навіть не зміг її відвідати. Але слава Богу, вже мама вдома і вже йде на покращення”, – розповідав він.

Залишити коментар

Рекомендуємо