МИ НА ПОРОЗІ СЕНСАЦІЙНИХ НОВИН! Кремль розпочав повну зачистку тих, хто “багато знають” – генерал

Опубліковано: Вересень 13, 2017


Ватажків терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР” Олександра Захарченка та Ігоря Плотницкого можуть “прибрати” або просто змінити на нових осіб, щоб здійснити “плавний перехід до більш реальних дій” на Донбасі повідомляє ЛДНР

Таку думку “Обозревателю” висловив голова Наглядової ради Асоціації виробників озброєння і військової техніки України, генерал-лейтенант запасу Дмитро Уманець.

Коментуючи інформацію журналіста Олексія Мацуки, генерал зауважив: “Яцього не виключаю, тому що спроби “прибирати” тих, хто були на початку організації війни на Донбасі, вже мали місце. Згадайте тих же Гіві і Моторолу”.

“Не виключаю, що з цієї причини їх можуть прибирати, а замість них поставити нових людей, щоб здійснити плавний перехід до більш реальних дій”, – сказав Уманець. У цьому контексті він додав: незважаючи на наявність сил, зацікавлених у продовженні військових дій на сході України, “ситуація все одно змінюється, і треба щось робити, вічно війна тривати не може”.

Відповідаючи на запитання “Обозревателя”, чи зможуть впоратися із завданням біглі українські політики Олександр Бобков і Василь Волга, яких називають наступниками Захарченка та Плотницького, генерал запевнив: “Із завданням вони точно не впораються, тому що вони будуть так само не самостійні, як і ці”.

Джерело:bombanews.pro
Залишити коментар

eight + 16 =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...