298488_1

Тепер виростити зуби стане можливим у будь-якому віці…неймовірне відкриття !

Опубліковано: Березень 30, 2017


Неймовірне відкриття професора стоматології з Колумбійського університету США потрясла науковий світ!

Виявляється, що зуби можна виростити в будь-якому віці. Це дозволить нам обходитися без імплантатів і незручних протезів. Проблема в тому, що установка імплантатів вимагає неодноразового відвідування лікаря і часто супроводжується болем, дискомфортом і запаленням … А ось професор Мао пішов іншим шляхом! Тепер ви можете виростити зуби самостійно!

Ось уже багато років в джерелах масової інформації періодично з’являються повідомлення про те, що стало можливим вирощування зубів на місці втрачених або пошкоджених. Це, природно, не може залишити байдужими людей, для яких відсутність зубів стало проблемою. Що ж відбувається в цій області насправді? Як виростити зуби

Лікар розробив технологію вирощування зубів безпосередньо в порожній альвеолі, і цей метод зробив революцію в світі стоматології.

Джеремі Мао з натуральних матеріалів зробив каркас, який за формою нагадував реальний зуб, і помістив в нього стимулятор росту.

Піддослідному тварині він впровадив зачаток такого зуба в порожню альвеолу. Пориста структура каркаса дозволила стовбуровим клітинам організму тварини мігрувати в цю конструкцію. В середньому через 9 тижнів у випробовуваних виростали зуби, які ідеально приживалися з відновленням періодонтальних зв’язок.

За методикою Мао в щелепу пацієнта буде імплантований каркас з капролактону і гідроксиапатиту, є біосумісними полімерами. Цей каркас отримують методом тривимірної друку, його конструкція передбачає велику кількість канальців діаметром 200 мкм, заповнених специфічними речовинами, що стимулюють клітинний ріст (stromal-derived factor-1, SDF1) і морфогенним кістковим білком (bone morphogenetic protein-7, BMP7), передає Ukr.Media.

Джерело: ukr.media

Залишити коментар

3 × three =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...