НАС ОБМАНЮВАЛИ ВСІ ЦІ РОКИ?! Шведські вчені наважилися розповісти шокуючі подробиці трагедії на ЧАЕС. Що насправді там відбулося!

Опубліковано: Листопад 20, 2017


Шведи розповіли про свою версію причини аварії

Шведські вчені прийшли до висновку, що під час аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року в дійсності стався ядерний вибух потужністю близько 75 тонн в тротиловому еквіваленті.

Як свідчить загальноприйнята версія, перший із двох вибухів на ЧАЕС стався в результаті випаровування води в реакторі, що охолоджувала його, у зв’язку з чим тиск у трубах різко зріс, розірвавши їх. Потім розігрітий пар почав взаємодіяти з цирконієвої оболонкою паливних елементів, що призвело до активного утворення водню (поліцирконієва реакція), який згорів вибуховим чином у кисні повітря.

Однак шведські вчені засумнівалися в природі першого вибуху і заявляли, що в дійсності він представляв собою невеликий ядерний вибух.

“Америцію для вибуху було недостатньо, а критична маса плутонію або урану повинна була б бути в кілька кілограм. Але якщо б це сталося, то вибух був би куди могутніше 70 тонн в тротиловому еквіваленті. Ми просто не розуміємо, як такий слабкий вибух міг призвести до такої трагедії “, – упевнені вчені.

Зокрема, вчені в своїй роботі використовували дані радієвого інституту ім. Хлопіна, який зареєстрував активність ізотопів 133Xe/133mXe в рідкому ксеноні, отриманому на череповецької фабриці зі скраплення повітря. Вчені вважають, що ізотопи проводилися в результаті ядерного вибуху потужністю приблизно 75 тонн в тротиловому еквіваленті.

best-info.com.ua

Залишити коментар

2 × 4 =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...