Тримайтеся! Українцям радять звикати до «шоку» в обмінниках: що буде з курсом

Опубліковано: Березень 15, 2018


Фінансисти налаштовуються на подальше здорожчання долара

За словами експертів, найближчим часом зростання гривні чекати не варто.

Повідомляє politeka.net

«Схоже, що можна задуматися про пошук точки входу в коротку позицію по долару», – зазначив начальник управління дилінгових операцій одного з банків.

Так, деякі банкіри чекають 15 березня старту міжбанку в рамках 26,12-26,22 грн/$, інші розраховують на торгівлю в діапазоні 26,10-26,20 грн/$. А їхні колеги налаштовані ще песимістичніше.

«Ми прогнозуємо відкриття з відміток 26,15-26,25 грн/$ і невелике замешкання в першій половині торговельної сесії. Якщо ціни залишаться цікавими для покупців і цей діапазон витримає проторговку – допускаємо, що ринок підніметься до 26,20-26,30 грн/$, де пройде основний обсяг торгів”, – спрогнозував один з представників банків.

деньги, доллары,

У той же час фінансисти не вірять в довгострокове подорожчання долара, і кажуть про нинішній розворот ринку, як про тимчасову тенденцію. По міжбанку активно розходиться слух про те, що Нацбанк готовий трохи продати доларів зі своїх золотовалютних резервів, і знову розгорнути курс. На цей раз в сторону зміцнення гривні. Правда це чи ні – покаже час. Але поки про здешевлення американської валюти кажуть, як про віддалену перспективу.

«Протягом найближчих двох тижнів ми прогнозуємо повернення ринку в діапазон 26,50-26,80 грн/$, який на наш погляд здатний запропонувати ринку« точку балансу », де ажіотаж найімовірніше вщухне», – резюмував експерт.

За матеріалами UBR.ua

Залишити коментар

three × five =

FACEBOOK
Рекомендуємо
Загрузка...
Загрузка...